Kontakt: info@bustransport.sk
+421 948 134 991

 
  • doprava autobusom, mikrobusom, alebo limuzínou
  • kvalitný vozový park

5 dôvodov prečo si vybrať naše služby

1. Komplexné služby

Zabezpečíme dopravu autobusom, mikrobusom, alebo limuzínou od krátkeho transferu,
cez niekoľkodňové zájazdy, zvozy a rozvozy na firemné akcie a konferencie, až po individuálne požiadavky našich klientov. Vyberieme najefektívnejšie trasy a vypracujeme komplexný harmonogram pre akýkoľvek počet cestujúcich a z akýchkoľvek miest na Slovensku či Európe. Zabezpečíme doplnkové služby: občerstvenie, hostessing, sprievodcovské služby a koordináciu
na mieste.

2. Individuálna cena

Promptné a bezplatné vyhotovenie cenovej ponuky. Venujeme každému klientovi individuálny a zodpovedný prístup. Prehodnotíme všetky alternatívy a možnosti na základe požiadaviek a vypracujeme transparentnú cenovú ponuku.

3. Profesionálny prístup

Sme pripravení prijímať akékoľvek požiadavky a vyberieme najlepšie riešenie pre pohodlnú a bezpečnú jazdu cestujúcich. Niekoľkoročné skúsenosti a najazdené milióny kilometrov na Slovensku a v Európe z nás vychovali zodpovedného a proklientsky orientovaného dopravcu. Pravidelne absolvujeme školenia vodičov a obchodného tímu.

4. Kvalitný vozový park

Široká sieť našich partnerov a obsah kapacít, zabezpečuje neobmedzený výber z rôznych typov, značiek a vybavenia vozidiel. Vozový park je pravidelne obnovovaný a prispôsobený požiadavkám klientov a trhu. V neposlednom rade je v záujme našich partnerov pravidelne kontrolovať technický stav vozidiel. Vaša jazda bude naplnená spokojnosťou a komfortom.

5. Moderné trendy

Pripravujeme a vyvíjame nové moderné trendy v autobusovej doprave, zbierame informácie od vás – klientov a potrieb trhu, ktoré aplikujeme do našich inovačných riešení. O tomto vás pravidelne informujeme v sekcii Novinky. Každým dňom kráčame vpred, rozširujeme a zdokonaľujeme obzor o možnostiach využitia autobusovej dopravy - vám, naším klientom.